100% diskrétnost nákupu

Garantujeme Vám profesionální přístup a absolutní diskrétnost při vyřizování Vaší objednávky na IntimFitness.cz i při naší vzájemné komunikaci.

Minimum osobních údajů

Při nákupu na IntimFitness.cz vyplňujete jen nejnutnější minimum osobních údajů, které potřebujeme k zabezpečení doručení objednávky a jejího vydání.
Například při zaslání na výdejní místo (PPL Parcelshop, Zásilkovna nebo Balíkovna) nevyplňujete vaši domácí adresu. K doručení ji nepotřebujeme, tudíž ji po Vás nevyžadujeme.

Neutrální odesílatel

Na zásilce od nás není uveden název es-shopu IntimFitness.cz. Jako odesilatel je uveden neutrální název naší firmy (Virtshop CZ s.r.o.). Vaše objednávka je zabalená diskrétně a nenápadně bez reklamních polepů a jakéhokoliv označení názvu e-shopu. Zároveň je však zabalena pečlivě, aby nebylo možné nijak zjistit, co je obsahem balíčku.

Diskrétní komunikace

Pokud na naší straně vznikne potřeba s Vámi mluvit (např. v případě nevyzvednuté objednávky, ohledně reklamace apod.), nejprve se vždy ujistíme, zda mluvíme se správnou osobou. Teprve pak upřesníme, odkud voláme.

Správné místo pro nákup intimních pomůcek

Vaše přání a potřeby jsou pro nás to nejdůležitější. Ať už máte jakoukoliv potřebu či obtíž, rádi vám poradíme s výběrem i použitím intimních pomůcek. U nás jste v těch nejpovolanějších rukou.

Zůstaly nějaké nejasnosti, co se týče diskrétnosti?

Zeptejte se nás na obchod@intimfitness.cz, nebo na 800 100 629. Jsme tu pro Vás.

Pokud je vše jasné, nic nebrání tomu, abyste se vrhli do výběru.

CHCI SI JÍT VYBRAT