O Intimfitness

Hlavním motivem ke vzniku projektu byla snaha zbavit venušiny kuličky sexuálního nádechu. Během konzultací s lékaři jsme zjistili, že ženy s nákupem venušiných kuliček často váhají, protože je pro ně nákup v sexshopu nepříjemný. Mimo to jsme dlouhodobě cítili potřebu žen získat o nákupu a použití venušiných kuliček i inkontinenci dostatek informací.
Proto jsme se rozhodli nákup venušiných kuliček a dalších intimních pomůcek zpřístupnit a zbavit jej studu i obav. A mimo jsme se rozhodli vytvořit bezpečný a příjemný prostor pro získání ověřených informací o úniku moči, jeho prevenciléčbě.

Naším cílem je šířit osvětu o inkontinenci a pečovat o zdravé a silné pánevní dno žen. Chceme ženám ukázat, že venušiny kuličky nejsou jen pomůckou pro příjemné chvilky, ale především velmi účinnou cestou, jak inkontinenci předcházet nebo ji léčit.
Zároveň si klademe za cíl ukázat ženám, jak o pánevní dno pečovat, naučit je správně jej posilovat a podpořit je v případě, že je inkontinence již trápí.

A kdo za Intimfitness stojí? Intimfitness zaštiťuje tým lidí, se zázemím a podporou českých lékařů, kteří se pohybují více než 20 let v oblasti intimních pomůcek. Většinu pomůcek, které jsou na Intimfiness.cz k dispozici jsme navrhli a vyrobili ve spolupráci s gynekology a urology.

Spolupráce s Českou společností pro sexuální medicínu
Jsme hrdým generálním partnerem Sympozia České společnosti pro sexuální medicínu. Lékaři vítají existenci BOOM Victoria jako účinné pomůcky pro palčivé potíže způsobené povolenými svaly pánevního dna a používají její vzorky ve svých ordinacích.

Spolupráce se Slovenskou sexuologickou spoločností
Jsme hrdým hlavním partnerem Lábadyho sexuologických dní. S pozitivním ohlasem ze strany sexuologů, urologů i gynekologů se setkaly nejen pulzační kuličky BOOM Victoria, ale také vaginální dilatátory a další prezentované intimní pomůcky.