Vrácení zboží

Chápeme, že nakoupit si zboží on-line je mnohdy poněkud zapeklité a nese to sebou pro Vás naše zákazníky jistá rizika. Špatně odhadnete velikost produktu, nepochopíte dobře funkce výrobku, barva produktu vypadá ve skutečnosti malinko jinak nežli na fotografii, ale právě to „malinko“ Vám vadí. U nás to nevadí, my to chápeme, vraťte nám to! Chce to jen tři kliky myší, nic neplatíte a my vše zařídíme.*
Vrácení zboží na tři kliky
Nepotřebujete žádné doklady
Nic neplatíte, vše zařídíme
* Průběh vrácení zboží snadno a rychle:
1
Nepotřebujete žádný doklad, náš automatický systém sám podle Vašeho e-mailu zjistí, jaké objednávky u nás máte. Ty, kde nákup není starší dvou let Vám nabídne k řešení, pošle Vám seznam do e-mailu.
2
Rozmyslíte si a jedním klikem vyberete v mailu objednávku, kterou chcete řešit. Dalším klikem vyberete zboží, které chcete vrátit. Napíšete nám co je podle Vás s produktem špatně a jak si přejete to vyřešit.
3
A máte hotovo. Pokud splňujete podmínky pro vrácení zboží, na Váš e-mail Vám přijde přepravní štítek a balíček odnesete na nejbližší pobočku Zásilkovny, kde již na Váš balíček čekají. Nic nevypisujete, nic neplatíte, jen to tam položíte.
4
Pokud zboží vracíte bez udání důvodů, vracíme peníze, pokud žádáte výměnu zasíláme Vámi vybrané nové zboží a případně vracíme přeplatek.


Kontakt
PO - PÁ 8:00 - 16:00
Platební metody:

© 2024 VIRTSHOP CZ, s.r.o.
Vývoj v inspirum, internetový obchod inspishop®.