Dopravy a jejich ceny

Na IntimFitness.cz jsme pro vás připravili několik druhů doprav. Věříme, že si vyberete tu, která bude vyhovovat právě vám.

Pro doručení domů jsou to následující dopravy:

  • PPL

  • Česká pošta - Balík do ruky

Pro doručení na výdejní místo jsou to tyto dopravy:

  • PPL Parcelshop

  • Zásilkovna

  • Česká pošta - Balík na poštu

  • Česká pošta - Balíkovna

Doprava je naprosto diskrétní. Nikdo nebude vědět, že jste si objednali na IntimFitness.cz. Balíčky nemají toto označení.

CENY DOPRAV DOMŮ (NA ADRESU)

PPL - doručení na adresu

Logo přepravce PPL

Cena dopravy při objednávce do 1 500 Kč

Cena dopravy při objednávce nad 1 500 Kč

Přeprava PPL doručí vaši zásilku na adresu, kterou zadáte v objednávce na eshopu. Může to být adresa domů, do práce, nebo jako dárek např. na adresu partnerky, apod.

O termínu doručení budete informování přímo přepravní společností PPL. V den doručení vám přijde SMS s předpokládaným časovým rozmezím doručení.
Budete mít kontakt na řidiče, se kterým je možné domluvit jiný termín, nebo doručení zásilky tzv. na depo, kde si můžete vyzvednout zásilku osobně.

99 Kč
0 Kč

Česká pošta - Balík do ruky

Logo služby Čseká pošta  -Balík do ruky

Při objednávce do 1 500 Kč
Při objednávce nad 1 500 Kč

Balík do ruky je služba Česká pošty, prostřednictvím které Vám doručovatel doručí balíček domů, resp. na adresu, kterou zadáte v průběhu objednávky. Může to být adresa domů, do práce, nebo jako dárek např. na adresu partnerky, apod.

Čas, kdy bude objednávka doručena, Vám sdělí řidič ráno v den doručení SMS zprávou, nebo telefonicky. Pokud nebudete v oznámený čas doma, je možné ve větších městech domluvit či online nastavit ( na Postaonline.cz ) jiný den a čas, nebo bude zásilka uložena na příslušné poště.

91 Kč
0 Kč

CENY DOPRAV NA VÝDEJNÍ MÍSTO

PPL Parcelshop

Logo PPL Parcelshop

Při objednávce do 1 500 Kč
Při objednávce nad 1 500 Kč


Přepravní služba PPL doručí Vaši zásilku na výdejní místo (tzv. PPL Parcelshop), které vyberete v průběhu objednávky na e-shopu. Aktuálně má síť PPL Parcelshop přes 2 300 výdejních míst.

Jde o anonymní způsob doručení objednávky, u kterého v průběhu objednávky nevyžadujeme ani Vaši domácí adresu, pouze telefon a e-mail kvůli informovanosti ohledně opravy. Provozní doba se řídí podle konkrétního výdejního místa PPL Parcelshop. O termínu vyzvednutí a možnostech platby (pokud jste zvolili jako způsob platby dobírku) vás bude informovat výdejní místo PPL Parcelshop prostřednictvím SMS zprávy. Zásilka je uložena po dobu 7 kalendářních dní.

79 Kč
0 Kč

Zásilkovna

Logo dopravce Zásilkovna

Při objednávce do 1 500 Kč
Při objednávce nad 1 500 Kč

Zásilkovna uloží Vaši zásilku na Vámi vybraném výdejním místě, které jste určili v průběhu objednávky na našem e-shopu. Vybrat si můžete z více než 4 700 výdejních míst.

Doručení na výdejní místo Zásilkovny je anonymní a rychlý způsob doručení objednávky. Provozní doba jednotlivých výdejních míst se může lišit a řídí se vždy podle konkrétního výdejního místa. O možnosti vyzvednutí zásilky vás bude informovat Vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny prostřednictvím SMS zprávy. Zásilka je uložena po dobu 7 kalendářních dní. V předvánoční sezóně může být dočasně zkrácená doba uložení zásilky na 5 dní.

Máme pro vás návod, jak vyzvednout zásilku v Z-boxu.

69 Kč
0 Kč

Balíkovna (Česká pošta)

Logo Balíkovna

Při objednávce do 1 500 Kč
Při objednávce nad 1 500 Kč

Balíkovna je služba přepravce Česká pošta. Znamená to, že Vaše zásilka bude doručena a uložena na výdejní místo sítě Balíkovna, které jste vybrali v průběhu objednávky na našem e-shopu.
Balíkovna může být buď přímo na poště, nebo může být výdejním místem smluvní partner i mimo síť poboček České pošty. Aktuálně má síť Balíkovna přes 2 500 výdejen.
Na pobočkách České pošty je vyhrazeno speciální "okénko" pouze pro výdej zásilek z Balíkovny. Vyhnete se tedy případným frontám u přepážek, kde se odbavují i další služby České pošty.

Zásilku si vyzvednete, kdy se Vám to bude v provozních hodinách příslušné pošty nebo jiného výdejního místa hodit. O uložení zásilky v Balíkovně budete informování SMS zprávou, nebo e-mailem s ověřovacím kódem. K vyzvednutí stačí ověřovací kód, není potřeba průkaz totožnosti.
Zásilka je uložena po dobu 7 kalendářních dní.

61 Kč
0 Kč

Česká pošta - Balík na poštu

Logo služby Balík na poštu

Při objednávce do 1 500 Kč
Při objednávce nad 1 500 Kč

Prostřednictvím služby České pošty Balík na poštu bude vaše zásilka doručena a uložena na Vám příslušné pobočce České pošty. Zásilku si budete moct vyzvednout na tzv. balíkové přepážce.
Zásilku si vyzvednete v provozních hodinách příslušné pošty podle toho, kdy se Vám to bude hodit. O uložení zásilky na pobočce České pošty budete informování SMS zprávou, nebo e-mailem s ověřovacím kódem. K vyzvednutí stačí ověřovací kód, není potřeba průkaz totožnosti.
Zásilka je na poště uložena po dobu 7 dní. Tuto dobu lze prodloužit na 15 dní pomocí služby Prodloužení úložní doby.

81 Kč
0 Kč