Diskrétní balení a doručení

Diskrétnost je jedna z nejdůležitějších hodnot, kterou vyznáváme. Proto děláme vše proto, aby naše zásilky byly diskrétní a vy jste mohli objednat a hlavně přijmout zásilku bez obav, že někdo pozná, že jste si objednali na IntimFitness.cz.

Všechny objednávky na IntimFitness.cz jsou zabaleny s maximálním ohledem na diskrétnost doručení. Zboží je zabaleno do kartonové krabice, ve které je výstelka proti pohybu zboží v krabici, nebo do bublinkové (nárazuvzdorné) obálky.Krabice i obálka jsou pečlivě oblepeny páskou, která znemožňuje zásilku otevřít a nahlédnout dovnitř bez zjevného porušení obalu.Na krabici ani obálce nejsou nalepené žádné nápisy, reklamy ani www stránky našeho eshopu. Na štítku pro dopravce je pouze vaše jméno a vaše adresa (nebo adresa výdejního místa) a naše adresa jak odesílatele zásilky.Je naprosto vyloučeno, identifikovat naši zásilku jako balíček z IntimFitness.cz.

Takto vypadají zásilky běžně zasílané z IntimFitness.cz

Diskrétně zabalená krabičkaDiskrétně zabalená bublinková obálka


Jak je vidět z fotek, každá zásilka je opravdu pečlivě oblepena páskou.

I samolepící švy bublinkových obálek jsou přelepovány lepící páskou, aby důsledkem špatného zacházení při přepravě nedošlo k jejímu poškození či dokonce otevření. Chráníme pečlivě obsah zásilek našich zákazníků před zvědavostí ostatních.

Zůstaly nějaké nejasnosti, co se týče diskrétnosti balení?

Zeptejte se nás na obchod@intimfitness.cz, nebo na 800 100 629. Jsme tu pro Vás.

Pokud je vám vše ohledně diskrétnosti balení intimních pomůcek z IntimFitness.cz jasné, vrhněte se do výběru.

Chci si jít vybrat