Tipy na řešení potíží, které jsou nejčastěji předmětem zbytečných reklamací

Připravili jsme pro vás několik tipů týkajících se ovládání pomůcek, které pro vás mohou být užitečné a zároveň vám mohou ušetřit čas při vyřizování reklamace. Vy tak nebudete muset řešit reklamaci a my se budeme moci věnovat rozvoji našeho e-shopu.

Basic X Selina

Produkt: Basic X Selina

Jak zapnout vibrátor Basic X Selina?
Na 5 až 6 sekund – do rozsvícení červené kontrolky - podržte tlačítko. Tím se pomůcka aktivuje. Teprve pak - po opakovaném stisknutí tlačítka - se vibrátor zapne a je připraven na další ovládání a použití.

 

Fun Factory

Produkt: produktová řada Fun Factory

Drtivá většina erotických pomůcek Fun Factory disponuje tzv. cestovním zámkem (zámkem kláves). Je to funkce, která zabraňuje samovolnému spuštění např. v kufru, kabelce, baťohu…, kdy na tlačítko na pomůcce může tlačit nějaký předmět a tím by došlo k jejímu samovolnému spuštění.

Jak zapnout pomůcky Fun Factory?
Proto je třeba při spuštění pomůcky na chvilku (cca 0,5 sekundy) podržet zároveň tlačítka „+“ a “FUN”. Naopak, pro zamknutí stejně dlouho přidržte společně tlačítka „-“ a “FUN”.

 

Masážní hlavice Lelo

Produkt: masážní hlavice LELO

Masážní hlavice LELO disponují tzv. cestovním zámkem (zámkem kláves). Je to funkce, která zabraňuje samovolnému spuštění např. v kufru, kabelce, baťohu…, kdy na tlačítko na pomůcce může tlačit nějaký předmět a tím by došlo k jejímu samovolnému spuštění.

Jak zapnout masážní hlavici LELO?
Proto je třeba při spuštění pomůcky na 3 sekundy podržet zároveň tlačítka „+“ a “-”. Spuštění provedete následným přidržením tlačítka „+“. Vypnutí se provede přidržením tlačítka „-“.

 

Womanizer Premium

Produkt: produktová řada Womanizer Premium

Produktová řada stimulátorů klitorisu Womanizer Premium disponuje funkcí „chytré ticho“ (Smart Silence). Je to funkce, která absolutně chrání vaše soukromí.

Jak funguje funkce „chytré ticho“?
Po oddálení přístroje od místa stimulace automaticky přejde do tichého režimu a stimulace se vypne. 
Při opětovném přiblížení stimulátoru k místu stimulace se stimulátor Womanizer řady Premium opět automaticky uvede do chodu a vaše hrátky tak mohou diskrétně pokračovat přesně v té intenzitě, ve které došlo k přechodu do režimu „chytré ticho“.

Jak kalibrovat a zresetovat funkci „chytré ticho“?
Pro kalibraci senzoru je nutné, aby se v okolí vstupu podtlakové membrány - v okamžiku zapnutí - nic nedotýkalo, tedy ani prsty. Držte proto Womanizer tak, aby se podtlakového vstupu nic nedotýkalo. Pokud dojde k tomu, že senzor nefunguje, nebo jeho funkce není úplně normální, připojte Womanizer na cca 5 sec. k nabíječce. Tím se resetuje senzor přiblížení a nastaví se na základní hodnoty. 
Jakmile kontrolky svítí, můžete přiložit hubičku na klitoris a podtlaková stimulace se pomocí senzoru přiblížení sama zapne.