Jak nakupovat

Děláme všechno pro to, aby nákup na Intimfitness.cz a celé jeho fungování bylo pro zákazníky příjemné, přátelské a jednoduché.

Připravili jsme pro Vás několik informací jak na nákup na Intimfitness.cz:

  1. Vyberte si svou novu intimní pomůcku a objednejte jej na eshopu, telefonicky nebo emailem.

  2. Pokud si nevíte rady, naším sortimentem vás rádi provedeme, a to buď prostřednictvím online chatu nebo telefonicky.

  3. V košíku si vyberte, jak chcete za zboží zaplatit a jak jej chcete následně doručit. Na výběr máte několik způsobů přeprav a úhrad, včetně platby kartou či dobírkou.

  4. V ceníku dopravy si ověřte cenu, kterou za přepravu účtujeme. Zdarma zasíláme již při objednávce nad 1 500 Kč.

  5. Pokud objednáte v pracovní den do 12:00, odešleme Vám zboží ještě tentýž den. Pokud je vaše objednávka přijata později, expedujeme následující pracovní den. Výjimkou může být období před vánočními svátky, kdy balíky objednané ten den mohou být odeslány až následující den i přes splnění pravidla objednávky do 12:00.

  6. Zboží je zabaleno vždy diskrétně v neprůhledných neoznačených obalech a obsah je po hmatu nezjistitelný. Balík je pečlivě zajištěn, aby nemohlo dojít k náhodnému rozbalení před nepovolanou osobou. Balík není nijak označen, odesílatel je vždy neutrální. Nikdy neočekávejte balíček přímo od Intimfitness.cz.

  7. V případě, že vám zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete nám jej bez vysvětlení vrátit a to až do 30 dnů od nákupu.

  8. Pokud se vyskytne nutnost zbží reklamovat, reklamace vyřizujeme v nejkratším možném čase, je-li to v konkrétním případě možné, tak i na počkání.

  9. Chováme se profesionálně a žádné vaše přání není ani moc malé ani moc velké ani moc zvláštní či neobvyklé.

Informace k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Doklad EET je kupujícímu vydán v těchto případech:

  • při odesílání objednaného zboží v balíku - při platbě objednávky kartou on-line jsou údaje k EET uvedeny na faktuře

Už víte, jak na to? Vrhněte se do výběru.

Chci si vybrat